ÚSCHOVA ZBRANÍ

PROČ USCHOVAT ZBRANĚ & střelivo

Vlastník zbraně je ze zákona povinen zabezpečit zbraně proti zneužití, krádeži, atd. Pokud není schopen toto zajistit, je dobré, třeba i krátkodobě, využít našich služeb a mít klid.

Jsme oprávněni vaši zbraň převzít do úschovy a převzít vaše povinnosti. Máme několik servisních společností, které jsou držiteli potřebné licence pro „Nákup, prodej, uschování a půjčování zbraní a střeliva“.

Máme k dispozici trezorové místnosti, které splňují zákonné podmínky a jsou pravidelně kontrolovány PČR.

Nejsme omezeni počtem uskladněných zbraní.

KDY USCHOVAT ZBRANĚ

Ideálně vždy, když hrozí riziko, že nad nimi můžete ztratit kontrolu.

Zbraně převedeme do úschovy v Centrálním registru zbraní PČR a tím za ně přebíráme odpovědnost.

DOVOLENÁ

Odpočiňte si, nemyslete na to co se děje doma. Nechte odpovědnost za vaše zbraně na držiteli licence

SŤEHOVÁNÍ / REKONSTRUKCE

Není dobré stěhovat najednou celý byt a ještě řešit zbraně. Stejně tak při rekonstrukci bytu/domu, kdy může dojít k omezení možností bezpečného uložení zbraní.

DĚDICKÉ ŘÍZENÍ

Po určitou dobu lze mít zbraně z pozůstalosti uložené na Policii ČR. Na výzvu je třeba zajistit jejich vyzvednutí a převedení na dědice se ZP nebo zajistit jejich další úschovu. Zajistíme vyzvednutí zbraní kdekoli v ČR a jejich uschování do doby zajištění nového majitele se zbrojním průkazem.

ZÍSKÁNÍ POVOLENÍ A VÝJIMKY

Naskytla se Vám možnost zakoupit zbraň a prodávající nechce čekat na vyřízení Vašeho nákupního povolení? Zajistíme pro Vás celý nákup a uskladníme zbraň dokud si jí nevyzvednete s nákupním povolením. Nedělá nám problém nakoupit zbraň kdekoli po ČR.

NEPRODLOUŽENÍ PLATNOSTI ZBROJNÍHO PRŮKAZU

Pokud jste promeškali prodloužení platnosti Vašeho zbrojního průkazu, je nutné co nejrychleji umístit zbraně do úschovy ať už PČR nebo k nám jinak hrozí obvinění z nedovoleného ozbrojování. Uvědomte si prosím, že zbraně nemůžete jen tak svěřit jinému držiteli zbrojního průkazu!

DLOUHODOBÝ POBYT V ZAHRANIČÍ

Je standardem, že si k nám dávají zbraně majitelé, kteří dostali zajímavou pracovní nabídku v zahraničí a nechtějí spoléhat na bezpečné uložení zbraně doma.

Uložení zbraní je možné na Praze 3, Praze 5 a Praze 9. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat!

POSKYTUJEME INDIVIDUÁLNÍ CENOVÉ NABÍDKY DLE DÉLKY ÚSCHOVY JIŽ OD 100,-Kč/ks

Komentáře jsou uzavřeny.